Гороскоп на 18 сентября: подумайте о важных вещах

Фахівці виділили кращі види чаю на сніданок

30.07.2021   15:20    196

Багато хто починає і закінчують свій день чашкою чаю. Вранці напій допоможе підбадьоритися після сну, а ввечері заспокоїть після напруженої роботи. Вчені не втомлюються повторювати, що чай робить позитивний вплив на всі функції організму, в тому числі покращує метаболізм. Цю здатність напою експерти радять використовувати, щоб запустити роботу травної системи після пробудження. Фахівці виділили кілька видів чаю, які найкраще підійдуть для такої мети.

Это интересно:  Терапевти назвали їжу, яка робить людей дурнішими

Білий чай

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Nutrition and Metabolism, цей напій допомагає активувати роботу кишечника, прискорює переробку надходить з їжею жиру в енергію і значно покращує метаболізм. Крім того, він підсилює ліполіз – процес розщеплення жирів в організмі і блокує утворення нових жирових клітин за рахунок великої кількості катехінів в складі.

Это интересно:  Фахівці визначили найбільш доречний режим харчування для діабетиків

Ройбуш

Цей чай, приготований з листя куща ройбуш, є потужним засобом для розщеплення жирів. За даними дослідників, поліфеноли та флавоноїди, виявлені в рослині, пригнічують адипогенез – утворення нових жирових клітин – на 22 відсотки. Крім того, ці речовини покращують метаболізм, захищають печінку від окисного стресу і знижують артеріальний тиск.

Пуер

Це унікальний вид ферментованого чаю, що містить високі концентрації поліфенолів, катехінів і флавоноїдів. Китайські вчені прийшли до висновку, що пуер значно знижує концентрацію тригліцеридів в крові і ефективно переробляє жир в енергію. Крім того, випиваючи всього одну чашку такого чаю в день, можна знизити ризик серцевих захворювань, очистити організм від токсинів, холестерину і навіть запобігти раку.


Это интересно:  Терапевт пояснила, чи можна захворіти через вплив холодної погоди

lhealth.info

Adblock
detector