Гороскоп на 18 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Фахівці розвіяли п’ять міфів про харчування

01.08.2021   00:40    279

Існує величезна кількість інформації про правильне і здорове харчування, проте багато хто до цих пір вірять в поширені міфи. Фахівці розвіяли п’ять з них.

Вуглеводи призводять до зайвої ваги

Фахівці стверджують, що вуглеводи не сприяють збільшенню ваги. Хитрість полягає у виборі вуглеводів. Наприклад, складні вуглеводи у вигляді цільнозернових продуктів, сочевиці, коричневого рису і горіхів, навпаки, корисні для метаболізму. Головне – вживати ці продукти в помірних кількостях, пише Krishi Jagran.

Это интересно:  Фахівці визначили найбільш доречний режим харчування для діабетиків

Тяга до солодкого

Деякі стверджують, що не можуть жити без солодкого, проте, на думку фахівців, ласунів не існує. Люди хочуть солодкого тільки тоді, коли неправильно харчуються або пропускають прийоми їжі. Для боротьби з тягою до цукру слід регулярно і повноцінно харчуватися.

Екзотичні продукти корисніше

Дієтологи стверджують, що користь можна отримати не тільки від екзотичних продуктів. Для цього достатньо їсти Місцеві та сезонні фрукти і овочі.

Это интересно:  Названі симптоми та способи лікування поліпів і аденоїдів

Регулярний детокс

Немає сенсу регулярно очищати тіло від токсинів. Фахівці вважають, що воно і так робить це щодня, в тому числі через систему потовиділення і навіть через дихання.

Відмова від їжі допоможе схуднути

Експерти стверджують, що відмова від їжі не допоможе позбутися від зайвих кілограмів, а голодування тільки зашкодить здоров’ю. Замість цього краще їсти правильні продукти і регулювати розмір порцій.


Это интересно:  Деякі звички здатні стати причиною діабету

lhealth.info

Adblock
detector