Фахівці розповіли, який продукт допоможе позбавитись від зайвої ваги - Новости Ю

Фахівці розповіли, який продукт допоможе позбавитись від зайвої ваги

05.10.2021   22:00    504

Вживання перців чилі сприяє дозволяє позбавлятись від зайвої ваги.

Не кожен з нас здатний вживати гостру їжу, комусь вона категорично не подобається. Однак вживання перців чилі і страв, які їх містять, сприяє виробленню так званого «гормону щастя» за рахунок інгредієнта капсаїцину. До речі, саме він і викликає у деяких людей залежність від гострої їжі. Капсаїцин зв’язується з рецепторами в порожнині рота під назвою TRPV1, які посилають сигнал мозку про те, що рот наче горить.Это интересно:  Правила харчування для людей з артритом

Організм реагує на це тепло виділенням стресового гормону адреналіну, який, в свою чергу, сприяє виробленню ендорфінів — натуральних знеболювальних. Вони також підвищують настрій. Це відбувається за рахунок контакту з рецепторами мозку, що знижують сприйняття болю.

Нарешті, перці чилі також спонукають до виділення дофаміну — мозкової хімічної речовини, пов’язаної з відчуттям задоволення. Ще три роки тому дослідники з Університету Вайомінгу довели, що вживання жирної дієти не призводить до набирання зайвої ваги і навіть, навпаки, сприяє схудненню, якщо лабораторні тварини отримували ліки, яке протягом усього дня виділяла в їх організмі капсаїцин. Він, як виявилося, впливає на швидкість перетравлення їжі.

Это интересно:  Фахівці пояснили, чому потрібно прати новий одяг

zdorovia.com.uaAdblock
detector