Фахівці розповіли, які соки знижують артеріальний тиск - Новости Ю

Фахівці розповіли, які соки знижують артеріальний тиск

19.10.2021   23:20    834

Зниженню артеріального тиску сприяє вживання капустяного і морквяного соків, інформує Ukr.Media.

За словами лікарів, «завдяки великій кількості калію у капусті сік з неї відмінно бореться з підвищеним артеріальним тиском».


Регулярне вживання такого соку корисне для зниження артеріального тиску, констатують фахівці. Посилаючись на дослідження швейцарських вчених, вони повідомили, що вживання калію у кількості, яка більша за 1,5 г (на добу) сприяє тому, що показники систолічного тиску можуть знизитися на 7 пунктів, діастолічного — на 2 пункти. За відсутності індивідуальних протипоказань фахівці радять «щодня вживати трохи більше склянки соку червонокачанної капусти або дві склянки білокачанної».


Вони пояснили, що такий напій впливає на розширення судин і на зменшення набряклості у гіпертоніків. Також корисним для них може бути морквяний сік.

«Приблизно у двох склянках цього соку міститься понад 90 % добової норми калію», — уточнили лікарі.

Вони зауважили, що гіпотензивний ефект напою підтвердився під час експерименту, учасники якого вживали морквяний сік щодня у кількості двох склянок, і робили це протягом трьох місяців.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров’я.

ukr.media
Adblock
detector