Фахівці розповіли, яка дієта захистить від коронавірусу - Новости Ю

Фахівці розповіли, яка дієта захистить від коронавірусу

16.09.2021   18:20    540

Продукти рослинного походження допомагають захистить від коронавірусу.

 


Люди з супутніми захворюваннями мають підвищений ризик зараження коронавірусом, а також більш високу небезпеку важкої форми цієї хвороби. Однак дослідники стверджують, що від того, що ми їмо, також залежить і ризик коронавирусної інфекції, і її важкість. Вчені з Центральної лікарні Массачусетсу виявили, що здорова рослинна дієта зменшує ризик зараження COVID-19 і виникнення важких симптомів цієї хвороби в разі інфікування.


Это интересно:  Лікарі розповіли, які кисломолочні продукти можуть нашкодити здоров'ю

Результати цього дослідження публікує авторитетний науковий журнал Gut. У ньому взяли участь майже 600 000 осіб, за якими стежили з 24 березня по 2 грудня 2020. Дослідники розробили спеціальну шкалу оцінки рослинної дієти, в якій особлива увага приділяється здоровій їжі.

Люди з максимальним рівнем продуктів рослинного походження в харчуванні знижували ризик зараження ковідом на 9%, а ймовірність важкої форми цієї хвороби в разі зараження на 41%, в порівнянні з людьми, які рослинні продукти майже не вживали. Ця залежність зберігалася навіть при врахуванні всіх інших факторів, здатних впливати на ймовірність зараження COVID-19.

Это интересно:  Лікар назвала три неефективні засоби профілактики раку грудей

zdorovia.com.uaAdblock
detector