Фахівці розповіли, у який час доби частіше виникають інсульти - Новости Ю

Фахівці розповіли, у який час доби частіше виникають інсульти

21.09.2021   19:40    1727

Якщо припиняється кровопостання частини мозку може статись інсульт. Дослідження підтверджуть, що інсульти частіше виникають у певні періоди доби.

 


 

Для дослідження команда провела метааналіз 31 публікації з первинними даними від 11816 пацієнтів з інсультом.

Згідно з дослідженням, опублікованим Американською кардіологічною асоціацією щодо інсульту, вірогідність інсульту між 6 і 12 годинами майже на 80 відсотків вища.


Это интересно:  Шкідливий напій при ендометріозі

Дослідники заявили, що з 6 ранку до полудня кількість інсультів всіх типів збільшилася на 49 відсотків, що на 79 відсотків більше, ніж нормалізований ризик для решти 18 годин дня. Між північчю і 6 годиною ранку було на 29 відсотків менше інсультів, що на 35 відсотків менше, ніж в інші 18 годин дня.

Вони додали, що всі три типи інсультів мали значно вищий ризик в цей період часу.

Дослідники прийшли до висновку, що ці дані підтверджують наявність циркадного ритму на початку інсульту зі значно вищим ризиком вранці.

Это интересно:  Чому зникає голос і як його повернути

Приблизно один з кожних восьми ударів пов’язаний з «ранковим надлишком».

«Ранковий надлишок» ще більш значущий при транзиторній ішемічній атаці (поширеному типі). Дослідники виявили, що кількість інсультів, що виникають між північчю і 6 годиною ранку, зменшилася на 35 відсотків в порівнянні з іншою частиною дня.

Є ряд симптомів, на які слід звернути увагу, оскільки вони можуть вказувати на інсульт. До них належать слабкість обличчя, слабкість рук і проблеми з мовленням.

Это интересно:  Офтальмолог назвав овоч, який зменшує ризик катаракти

Інші симптоми включають раптову слабкість або оніміння одного боку тіла, включаючи ноги, руки або ступні, а також раптовий сильний головний біль.Adblock
detector