Фахівці розповіли про особливості життя, які підвищують ризик раку - Новости Ю

Фахівці розповіли про особливості життя, які підвищують ризик раку

23.10.2021   14:00    728

Деякі особливості способу життя людей підвищують для них ризик захворіти на рак. Про це розповіли фахівці Американського онкологічного товариства (American Cancer Society).

Хронічно поганий сон, що не дає людині повноцінно відпочивати вночі, може стати пусковим механізмом у розвитку раку — в його випадку організм може піддаватися запаленню, що викликає специфічні клітинні мутації.Ще одна особливість — це життя на самоті, особливо, якщо вона пов’язана з постійними переживаннями з цього приводу. Самотність підвищує ризик виникнення пухлини, оскільки здатна викликати запальну реакцію організму на стрес.

Звичкою, яка сприяє розвитку раку, онкологи називають і зловживання алкоголем. Рак молочної залози і рота, злоякісні пухлини органів травного тракту — всі вони тісно асоціюються з пияцтвом.

Також онкологи застерігають від самостійного прийому вітамінів, які не узгодженого з лікарем. Наприклад, добавки з бета-каротином і вітаміном Е збільшують розвиток пухлини у людей, які вже знаходяться в зоні ризику.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector