Фахівці розповіли про користь шкірки гранатів - Новости Ю

Фахівці розповіли про користь шкірки гранатів

25.09.2021   12:00    400

Вчені довели, що шкірки гранатів є ефективним засобом захисту проти ентеропатогенних бактерій.

Нещодавнє дослідження Міністерства сільського господарства США показало, що екстракт шкірки граната містить біологічно активні сполуки, що володіють потенційною антибактеріальною активністю. Результати дослідження були опубліковані у журналі Nutrition Research, інформує Ukr.Media.Шкірка плодів граната вважається сільськогосподарським відходом. Однак це багате джерело поліфенолів, таких як пунікаліни, пунікалагіни і елагові кислоти. Попередні дослідження показали, що продукти, отримані з гранатів, мають корисні властивості для здоров’я, включаючи антибактеріальну активність, in vitro. Однак існує обмежена кількість доказів їх антибактеріальної активності in vivo.

Это интересно:  Названий вітамін, який пригнічує накопичення жирових клітин

Для цього дослідження дослідники прагнули визначити антибактеріальні властивості екстракту шкірки граната in vivo. Зокрема, вони зосередилися на пунікаліні, пунікалагіні та елаговій кислоті, які є наявними у екстракті шкірки. Дослідники заразили мишей бактеріальним патогеном Citrobacter rodentium, бактерією, яка імітує ентеропатогенну бактерію Escherichia coli. До зараження мишей перорально обробляли водою або екстрактом шкірки граната.

Это интересно:  Названі найкращі продукти для краси волосся

Через дванадцять днів після зараження дослідники досліджували колонізацію C. rodentium товстої кишки і селезінки, а також зміни у тканинах і експресії генів. Фекальні виділення також були проаналізовані на C. rodentium. Результати показали, що екстракт шкірки граната знижує втрату ваги і смертність, викликану інфекцією C. rodentium.

Екстракт також зменшував колонізацію C. rodentium у селезінці. Крім того, екстракт шкірки граната зменшив ступінь пошкодження товстої кишки, викликаного інфекцією C. rodentium. Загалом, екстракт шкірки плодів граната містить біологічно активні сполуки, які можуть допомогти зменшити тяжкість інфекції C. rodentium in vivo.

Это интересно:  Чому виноград обов'язково повинен бути в раціоні

aspekty.netAdblock
detector