Фахівці розповіли про користь популярної олії - Новости Ю

Фахівці розповіли про користь популярної олії

24.10.2021   04:30    690

Цукровий діабет — це небезпечне хронічне захворювання, яке характеризується підвищеним рівнем цукру в крові. Ризик розвитку хвороби збільшують багато факторів, в тому числі спадковість, зайва вага, неправильне харчування, хронічний стрес


Одне дослідження, опубліковане на сайті Національного центру біотехнічної інформації США, показало, що в профілактиці і лікуванні цукрового діабету другого типу може допомогти популярний продукт. Йдеться про оливкову олію.


Щоб перевірити його вплив на розвиток і перебіг діабету, вчені провели метааналіз. У нього були включені дані про майже 15,8 тис. випадків цукрового діабету другого типу і про 29 випробувань.

З’ясувалося, що в категорії людей, де були високі показники вживання оливкової олії, ризик діабету знижувався на 16%. Також у пацієнтів з діабетом, які вживали оливкову олію, було виявлено значне зниження рівня глікогемоглобіна і глюкози в плазмі крові у порівнянні з контрольними групами.

«Цей метааналіз надає докази того, що прийом оливкової олії може бути корисним для профілактики і лікування цукрового діабету другого типу «, — уклали вчені.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector