Гороскоп на 17 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Фахівці розповіли про чай, який підтримує здоров’я печінки

31.07.2021   11:20    222

Японський вчений Окакура Какузо одного разу сказав, що чай починався як ліки і виріс до напою. Дослідники досі знаходять підтвердження того, що напій дійсно відіграє важливу роль у зміцненні і підтримці здоров’я – як всього організму, так і окремих частин.


Різні види чаю можуть по-своєму впливати на роботу окремих органів, впевнені фахівці. Вони розповіли про один з напоїв, який, як виявилося, може відбитися на стані печінки.


Это интересно:  Експерт розповів, які продукти і напої краще не вживати одночасно

Йдеться про чай ройбуш. Про це пише Medical News Today. Цей напій, назва якого перекладається як “червоний кущ”, готується з південноафриканського рослини Aspalathus linearis (Аспалатус лінійний).

Вченим вдалося встановити, що антиоксидантні ефекти ройбуша аналогічні тим, що є в зеленому чаї. Ще одне недавнє дослідження на щурах показало, що антиоксиданти в чаї ройбуш можуть захистити печінку від окисного стресу, допомагаючи зробити цей орган більш стійким до пошкоджень.

Читайте також:  Картопля може збільшувати ризик виникнення трьох небезпечних хвороб, заявили лікарі

Крім того, ройбуш вважається корисним засобом для зниження кров’яного тиску і розслаблення напружених м’язів. Вчені припускають, що це пов’язано з містяться в ньому флавоноїдами, зокрема – хризоеріолом.

Это интересно:  Названі напої здатні контролювати рівень холестерину

На відміну від зеленого або чорного чаю, ройбуш не містить кофеїну, тому він не матиме такого ж стимулюючого ефекту. Це дозволяє насолоджуватися напоєм до пізнього вечора.

lhealth.info

Adblock
detector