Фахівці розповіли, чому з віком починає накопичуватися жир - Новости Ю

Фахівці розповіли, чому з віком починає накопичуватися жир

09.12.2021   08:00    857

Зазвичай, в ході старіння організму його здатність спалювати жир зменшується, і останній починає відкладатися під шкірою, в м’язах і навколо внутрішніх органів. Особливо помітно накопичення жиру на животі, інформує Ukr.Media.

Зростання живота що спостерігається з віком пов’язане з неправильною роботою імунних клітин. До такого висновку дійшли американські та німецькі дослідники на чолі з професором порівняльної медицини та імунобіології з Єльської школи медицини Вішею діпом Діксітом, повідомляє журнал Cell Metabolism.


Зазвичай, в ході старіння організму його здатність спалювати жир зменшується, і останній починає відкладатися під шкірою, в м’язах і навколо внутрішніх органів. Особливо помітно накопичення жиру на животі.


Медики з США і Німеччини в ході експерименту встановили, що у літніх мишей імунні в-клітини в черевному жирі розростаються, що призводить до порушення обміну речовин і запалення.

На думку вчених, в молодому організмі в-клітини збільшуються у відповідь на потрапляння інфекції, а потім зменшуються, проте при старінні вони перестають скорочуватися в розмірах.

«Це викликає схильність до діабету і порушення обміну речовин», — пояснив Діксіт.

При зменшенні сигналів від прилеглих макрофагів і видаленні жирових клітин експансія в-клітин зупиняється, що дозволяє захистити організм від вікових проблем, пов’язаних з обміном речовин.

aspekty.net

Adblock
detector