Фахівці розповіли, чи варто щоденно користуватися зубною ниткою - Новости Ю

Фахівці розповіли, чи варто щоденно користуватися зубною ниткою

30.11.2021   14:00    484

Всі ми не раз чули про те, як важливо використовувати зубну нитку для чищення зубів. Але неправильне застосування може пошкодити ясна.

Вчені вважають, що щодня користуватися зубною ниткою для повсякденної гігієни ротової порожнини немає необхідності. Але якщо ви поєднуєте її із звичайною зубною щіткою, то це дає перевагу у справі зниження ризику захворювань ясен, якщо порівнювати просто із зубною щіткою. За допомогою зубної нитки ми прочищаємо простір між зубами, де накопичуються залишки їжі. Не завжди зубна щітка дозволяє вирішити цю проблему.


При професійному використанні зубна нитка знижує ризик карієсу. Її можна рекомендувати використовувати людям з такими проміжками між зубами, куди не проникають щетини зубної щітки. Але не слід застосовувати зубну нитку як єдиний інструмент гігієни порожнини рота, а в стандартний набір вона може входити.


Не забувайте про те, що недотримання правил використання зубної нитки загрожує ушкодженнями ясен. Якщо ви занадто жорстко натискаєте на неї, то вона може пошкодити яснах і викликати кровотечу. У цьому випадку на якийсь час варто припинити користуватися ниткою на місці поранення, поки воно не заживе. Ну а якщо вам взагалі не подобається зубна нитка, то придбайте собі пристрій під назвою іригатор, який за допомогою сильного потоку води промиває зони між зубами ще ефективніше, ніж нитка.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector