Фахівці пояснили, чому обов'язково потрібно мити руки після туалету - Новости Ю

Фахівці пояснили, чому обов’язково потрібно мити руки після туалету

28.10.2021   07:20    1159

Якщо частіше мити руки, то можна уникнути багатьох інфекційних хвороб.

Дослідження показало, що кожна п’ята людина не обтяжує себе миттям рук після туалету. 10% вважають достатнім просто сполоснути пальці, а менше 40% витрачають на це менше 10 секунд. Також вчені з’ясували, що в середньому люди миють руки 3-5 разів на день при рекомендованих 8-10 разів.Експерти з’ясували, що гірше стежать за гігієною чоловіки, який використовують мило в два рази рідше. Хоча кожен п’ятий з них воліє уникати громадського транспорту, уникаючи мікробів. З цієї ж причини люди бояться громадських туалетів, дверних ручок, ручок зливу води.

Цікаво, що ці причини не зупиняють 10% офісних працівників, які сидять в туалеті, щоб вийти в інтернет з телефону. Так, 5% читають там документи. Ця звичка поширює ризик патогенів по офісу.

Численні дослідження показали, що хвороботворні мікроби знаходили на самих різних поверхнях, включаючи навіть кубики льоду і сумки з супермаркетів.

Фахівці рекомендують мити руки теплою водою з милом або антибактеріальним засобом протягом 20 секунд. Але більшість людей удвічі скорочують цей час. Як показують лабораторні дослідження, у середньостатистичної людини на долонях знаходиться більше 10 млн. бактерій. Дотримання правил гігієни дозволить знизити ризик смертельної небезпеки діареї майже на 50%.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector