Фахівці повідомили про особливу небезпеку діабету для жінок - Новости Ю

Фахівці повідомили про особливу небезпеку діабету для жінок

30.11.2021   23:20    429

Молоді жінки також мають справу з діабетом у репродуктивному віці через малорухливий спосіб життя. У тому випадку він може призвести до безпліддя.

Цукровий діабет 1 та 2 типу викликає порушення менструального циклу та нижчі показники фертильності. Жінки з діабетом більш схильні до інфекцій та ушкоджень репродуктивних органів, включаючи маткову трубу.


Високий рівень глюкози в крові призводить до викиднів або вроджених дефектів плода. Підвищені показники цукру в крові та надмірне харчування плода, що росте, можуть викликати макросомію або синдром великої дитини. Нарешті через депресивність, тривожні розлади та втому у багатьох жінок з діабетом знижується лібідо, виробляється менша кількість мастила, що призводить до появи хворобливих відчуттів під час сексу.


Для того, щоб збалансувати спосіб життя та харчування необхідно скоротити вживання шкідливих, жирних та перероблених продуктів. Треба пити менше соків, вживати менше десертів та солодощів, скоротити вживання солі, а фізичні навантаження виконувати щодня для контролю рівня цукру в крові та збереження оптимальної ваги. За цукром також слід стежити за допомогою домашніх глюкометрів.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector