Фахівці повідомили про небезпеку вегетаріанських сосисок - Новости Ю

Фахівці повідомили про небезпеку вегетаріанських сосисок

30.11.2021   17:20    290

Рослинні альтернативи сосисок і тефтелів містять величезну кількість солі. Такого неприємного висновку дійшли дослідники з Університету королеви Марії у Великій Британії.

Якщо людина вирішує відмовитися від традиційної дієти та перейти тільки на рослинну їжу, то їй часто пропонують вегетаріанські версії сосисок, ковбаси і навіть тефтелі. На смак вони настільки радикально відрізняються від справжнього м’яса, щоб викликати різке відторгнення. Однак це досягається за рахунок використання значної кількості ароматизаторів і солі, яка створює шкоду здоров’ю, якщо її вживати в таких пропорціях.


Веганські та вегетаріанські продукти за умовчанням вважаються здоровими, але рівень солі в них набагато перевершує гранично безпечний, який визначається санітарними службами. Понад 75% продуктів харчування, проаналізованих експертами з Лондона, перевищують цю гранично безпечну дозу солі, що встановлюється владою. Автори дослідження порівняли 207 рослинних замінників м’яса із 226 справжніми м’ясними продуктами.


Було встановлено, що вегетаріанські альтернативи м’яса, які мають менше калорій і насичених жирів і більше волокон, містять значно вищий показник солі в 5 із 6 категорій продуктів. Надлишок солі в раціоні є основною причиною розвитку гіпертонії, а це головний поодинокий фактор ризику інсульту та причина розвитку інфаркту.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector