Фахівці порадили продукт, який врятує від депресії - Новости Ю

Фахівці порадили продукт, який врятує від депресії

03.12.2021   20:40    416

Вживання грибів може зменшити ризик депресії, як встановили вчені з Університету Пенсільванії. Виявляється, у цих продуктах містяться біоактивні компоненти, які корисні для психіки.

Нове дослідження американських вчених показало, що вживання грибів може зменшити ризик депресії. Опрацювавши інформацію більш ніж 24 000 дорослих жителів США з 2005 по 2016 роки, вчені з Пенсільванії довели корисну силу дієти. Вони зосередилися на наявності грибів у раціоні. Виявилося, що між їхнім вживанням та зменшенням ступеня тривожності існує прямий зв’язок.


Багато біоактивних компонентів, що містяться в грибах, зменшували ризик депресії у тих, хто регулярно вживав ці продукти. Найкориснішим виявився ерготіонеїн – протизапальна амінокислота, яка самостійно всередині людського організму не синтезується. Однак ця кислота міститься в грибах. Спостереження показали, що при регулярному вживанні грибів із цією кислотою вираженість симптомів депресії зменшується.


Щоправда, у цього дослідження є низка обмежень. Зокрема, різноманітність грибів є важливим моментом, і щодо цього немає повної інформації. Вченим невідомо, які гриби вживали учасники дослідження. А тому в ході майбутніх досліджень необхідно стежити за зв’язком між певними видами грибів та симптоматикою депресії, щоб з діагностичною точністю визначити, які види їх приносять користь, а які ні.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector