Женский гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Фахівці порадили кращий напій для профілактики аритмії

24.07.2021   19:00    327

Про каву пишуть багато суперечливих даних. Дослідники сходяться в одному – цей напій чудово бадьорить, якщо ним не захоплюватися.

Однак з приводу того, як кава діє на серце, думки медиків розходяться. Часто можна зустріти інформацію, що цей напій не варто вживати сердечникам.


Вчені Каліфорнійського університету провели дослідження і з’ясували, що кава корисна для профілактики аритмії. Дані майже 400 000 чоловік експерти взяли з Біобанку Великобританії.


Это интересно:  Цей популярний напій може знижувати ризик деменції

Аритмія, або порушення серцевого ритму виникає, коли електричні імпульси, які ініціюють серцеве скорочення, працюють неправильно, змушуючи серце битися занадто швидко, занадто повільно, неритмічно.

За словами вчених, кожна чашка кави протягом дня знижує ризик аритмії на три відсотки. Таким чином, думка про шкідливість вживання кави для серцево-судинної системи в частині розвитку аритмії є необгрунтованою, резюмували вчені.

Медики радять пити не більше двох-трьох чашок, і краще це робити в ранкові години але не на голодний шлунок.

Это интересно:  Фахівці розповіли про вплив алкоголю на розвиток раку

Також є думка, що якщо ви п’єте занадто багато кави (більше трьох чашок в день), то страждає кора надниркових залоз, яка бере участь у виробленні тестостерону.

wworld.com.ua

Adblock
detector