Фахівці порадили дієту, яка може сприяти зниженню тиску - Новости Ю

Фахівці порадили дієту, яка може сприяти зниженню тиску

04.10.2021   15:20    287

Вечеря, в яку додані гострі приправи, може благотворно впливати на артеріальний тиск. Зокрема знижувати занадто високий тиск і утримувати його в рамках нормальних показників.

Як розповів Еxpress з посиланням на онлайн-конференцію Nutrition 2021 Live, дослідження вчених з Університету штату Пенсільванія і Техаського технічного університету показало, що спеції мають більший вплив на кровоносну систему організму, ніж те вважалося раніше. При цьому кожна нова порція приправ “утримувала” тиск в межах норми протягом доби.

Это интересно:  Названі продукти-вороги наших кісток


Свої висновки фахівці зробили в ході дослідження, в якому взяли участь 71 доброволець у віці близько 44 років. У статті сказано, що більшість з них мали вагу на кордоні між надлишковою масою і ожирінням. Їх розділили на три групи.

Меню однієї з них складалося зі страв, що містять 6,6 грама трав і спецій кожен день. Так вони харчувалися два тижні. Потім зробили перерву і їли все, що їм подобається. Потім ця ж група перейшла на дієту, яка містила 3,3 грама трав і спецій кожен день. Потім знову було зроблено перерву і знову їх годували стравами з вмістом 0,5 г трав і спецій щодня.

Это интересно:  Фахівці назвали напій, який здатен знизити ризик гіпертонії на 65%

Інші дві групи відчували ту ж дієту, але з різними інтервалами.

На початку і в кінці кожної зміни в раціоні учасникам вимірювали рівень цукру в крові, холестерин, інсулін і артеріальний тиск.

Фахівці відзначили, що за весь час тестування особливого харчування не було помітних відмінностей в рівнях холестерину або цукру в крові, а ось вживання більшої кількості трав і спецій мало “значний” ефект на 24-годинні вимірювання артеріального тиску”.

ukrhealthAdblock
detector