Гороскоп на 17 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Фахівці назвали відомий всім продукт, що знижує запалення

28.08.2021   06:00    248

Існує безліч причин, крім схуднення, за якими лікарі рекомендують дотримуватися здорової дієти. Зокрема, їжа відіграє величезну роль в загальному здоров’ї організму і здоров’ї окремих органів, наприклад, серця. Вчені прийшли до висновку, що одним з найбільш корисних продуктів, що знижують ризик виникнення таких захворювань, як діабет і артрит, є проста вівсянка

Это интересно:  Лікар пояснив, як зберегти білизну зубної емалі


Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Nutrition Journal, було доведено, що речовина авенантрамід, яка міститься в вівсі, уповільнює запальні процеси і підвищує антиоксидантний захист. Дві групи жінок у віці від 50 до 80 років з’їдали по два вівсяних печива — перша група з високим змісту авенантраміда, друга — без нього. Через вісім тижнів результати аналізів показали серед учасниць експерименту з першої групи зниження запальних процесів і посилення антиоксидантного захисту.

Это интересно:  Раскрыта лучшая диета для долголетия

Аналогічні результати показало дослідження, результати якого були опубліковані в Asia Pacific Journal of Clinical Nutrition. Воно знову продемонструвало наявність кореляції між споживанням вівсяної каші і зниженням маркерів запалення. У своєму висновку вчені рекомендували людям з високим кров’яним тиском споживати 70 г вівсяної каші щодня протягом чотирьох тижнів, щоб зменшити запальні процеси в організмі.

Это интересно:  Деякі корисні звички насправді є шкідливими

zdorovia.com.ua

Adblock
detector