Фахівці назвали три характерні симптоми хвороби Крона - Новости Ю

Фахівці назвали три характерні симптоми хвороби Крона

27.09.2021   20:40    906

Хвороба Крона може вражати людей будь-якого віку, включаючи дітей, — в більшості випадків захворювання вперше розвивається в віці від 16 до 30 років. Запалення, яке викликається хворобою, може вражати будь-яку ділянку травного тракту, воно часто поширюється на глибші шари кишечника і часом викликає порушення в різних частинах тіла.


Фахівці були назвали три характерні симптому цього довічного захворювання.


Это интересно:  Лікар розповіла про сезонні віруси, які можуть привести до пневмонії

Виразки в роті. За словами медиків, хвороба Крона здатна викликати широкий спектр порушень через великий розмір травного тракту і системного характеру.

Можуть виникати почервоніння, набряк або виразки в будь-якому місці травної системи, в тому числі в роті.

Нічний піт. Незалежно від температури, людина з цим захворюванням може прокидатися один або кілька разів за ніч з відчуттям значного потовиділення.

Втома. Хвороба Крона може провокувати кишкову кровотечу, до того ж порушує надходження заліза з поживних речовин. Результатом цього стає анемія, при якій знижується кількість кров’яних клітин, що переносять кисень, — подібне порушення викликає відчуття млявості, втоми.

Это интересно:  Фахівці розповіли про користь популярної олії

Також симптоми хвороби Крона включають: діарею, болі і спазми в животі, кров в калі, зниження апетиту і мимовільне схуднення, біль в ректальній ділянці.

Всі перераховані симптоми є серйозною причиною для консультації з лікарем.

zdorovia.com.uaAdblock
detector