Фахівці назвали три особливі симптоми хвороби Паркінсона - Новости Ю

Фахівці назвали три особливі симптоми хвороби Паркінсона

21.11.2021   14:20    692

Хвороба Паркінсона для багатьох асоціюється із моторними проблемами. Проте виникають вони на серйозній стадії захворювання. У деяких людей захворювання може виявлятися невеликими проблемами з пам’яттю, депресією чи занепокоєнням.


За даними Фонду Майкла Дж. Фокса з досліджень хвороби Паркінсона, захворювання відрізняється великою кількістю різноманітних симптомів. Іноді проявляються проблеми із зором. Фахівці виділяють три особливі зміни:


— сухість очей;
— подвоєння в очах;
— проблеми із читанням.

«У людей із хворобою Паркінсона часто виникають проблеми із зором. Але іноді вони стають першим сигналом щодо наявності відповідного захворювання», — зазначають фахівці фонду.

Крім цього, виділяються проблеми з рівновагою, що призводить до підвищеного ризику падінь, втрата нюху та проблеми зі сном . Симптоми часто проявляються з одного боку тіла.

«Багато людей із хворобою Паркінсона відзначають, що до виникнення скутості та тремору у них були проблеми зі сном, закрепи, зниження нюху та синдром неспокійних ніг», — повідомляє Національний інститут старіння Великобританії.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector