Фахівці назвали симптоми діабету, які виникають вночі - Новости Ю

Фахівці назвали симптоми діабету, які виникають вночі

17.09.2021   17:20    890

Симптоми підвищеного рівня цукру в крові, властивого діабету 2 типу, можуть проявлятися в нічний час, нагадують медики.

За словами наукових фахівців, деякі фактори можуть викликати підвищення рівня цукру в крові в нічний час. Їжа, споживана протягом усього дня, рівень фізичної активності, перекушування перед сном, стрес – ці та інші обставини можуть вплинути на показники цукру в крові, зробивши їх досить високими або спровокувавши їх різкі коливання.

Это интересно:  Фахівці виявили в овочах і фруктах сполуки, які допоможуть у боротьбі з раком


У чому може бути причина такого підвищення рівня цукру в крові? Вчені пояснюють, що вночі, коли людина спить, глюкозу в кровотік виділяє печінка. Вночі вона діє як склад глюкози, забезпечуючи її надходження в кров до тих пір, поки людина не почне снідати. У свою чергу, посередником і обмежувачем, який повідомляє печінки, скільки глюкози достатньо, є інсулін. Коли в цій системі виникає збій (наприклад, через порушення, що впливають на чутливість клітин організму до інсуліну), рівень цукру може підвищуватися.

Это интересно:  Експерти назвали вид м’яса, який варто виключити з меню

Фахівці британської організації Diabetes. UK назвали симптоми, що виникають у нічний час, які можуть говорити про підвищений рівень цукру в крові та діабет, про це пише видання Express.

  • Поганий сон.
  • Часте сечовипускання.
  • Спрага.
  • Головний біль.

Крім того, якщо рівень глюкози в крові виявиться надзвичайно високим, може розвинутися стан діабетичного кетоацидозу. В організмі при цьому може збільшуватися вміст кетонів, побічного продукту розпаду жирів. Діабетичний кетоацидоз зазвичай розвивається досить повільно (приблизно 24 години) і може призвести до непритомності або діабетичної коми.

Також фахівці попереджають, що нестабільний, схильний до стрибків рівень цукру в крові вночі може бути причиною того, що людина буде відчувати втому, млявість на наступний день.

Это интересно:  Ці дивовижні факти про організм точно вас здивують

ukrhealthAdblock
detector