Фахівці назвали продукти, здатні зменшити больовий синдром за наявності артриту - Новости Ю

Фахівці назвали продукти, здатні зменшити больовий синдром за наявності артриту

24.10.2021   09:00    999

Вживання деяких продуктів допомагає пом’якшити біль і запалення у суглобах, які властиві артриту, — про це розповіли медичні фахівці, які курирують Американську організацію пенсіонерів (AARP), інформує Ukr.Media.


Оливкова олія

Її споживання є одним із способів профілактики запалення. У цьому сенсі ефект оливкової олії навіть порівнюється з дією нестероїдних протизапальних препаратів.


Жирна риба

Оселедець, сардини, сайра, лососеві, у яких дуже багато омега-3 жирних кислот, також допомагають боротися із запаленням. Їх слід обов’язково включати у раціон за наявності аутоімунних форм артриту (наприклад, ревматоїдної).

Ягоди

Вишня, малина, чорниця насичені антоціанами, антиоксидантами. Ці речовини допомагають знизити біль, мінімізуючи окислювальний процес, що зачіпає суглоби у разі артритного запалення.

Часник (і цибуля)

Пряний овоч корисний для людей, які страждають на артрит. Це показало дослідження, результати якого опублікував науковий журнал BMC Musculoskeletal Disorders. У його статті говориться, що «у людей, які їли часник, цибулю-порей або цибулю-шалот ймовірність розвитку остеоартриту кульшового суглоба була значно нижчою».

Листова зелень

Розвиток артриту у літньому віці може бути пов’язаний з дефіцитом вітаміну К. Його, своєю чергою, багато у зелених листових овочах — тому ж шпинаті або кучерявій капусті.

ukr.media
Adblock
detector