Фахівці назвали популярні продукти і напої, що скорочують життя - Новости Ю

Фахівці назвали популярні продукти і напої, що скорочують життя

12.10.2021   15:00    369

Виявляється, якщо поміняти якість життя і змінити ставлення до деяких продуктів, можна уповільнити старіння організму

Існують продукти, які прискорюють старіння і появу вікових захворювань.


Червоне м’ясо

Дослідженнями підтверджено, що надмірне вживання червоного м’яса (свинина, телятина, яловичина, баранина і тд.) може викликати серцево-судинні та онкологічні захворювання (рак кишечника, підшлункової залози і простати). Крім цього, в такому м’ясі міститься багато жирів і натрію, що призводить до зайвого набору ваги, підвищує рівень артеріального тиску і «поганого» холестерину в крові.


Это интересно:  Дієтолог назвала прості продукти для корисного сніданку

М’ясні напівфабрикати

Купівля та приготування напівфабрикатів не вимагає багато часу і сил. Ковбаси, сосиски, заморожені тефтелі і котлети стали невід’ємною частиною життя людини. Але надмірне їх вживання підвищує ризик розвитку раку, хвороб серця, діабету. Оброблені продукти можуть спровокувати розвиток ожиріння. Крім цього, в м’ясних напівфабрикатах міститься багато солі і жирів, що викликає звикання.

Это интересно:  Дієтологи розвінчали популярний міф про шкоду курячих яєць

Алкоголь

Про шкоду надмірної кількості алкоголю чув багато хто. Дійсно, організм людини, яка п’є, зношується набагато швидше, ніж організм здорової людини. Алкогольні напої негативно впливають практично на всі системи і органи, а також слабшає імунітет. Найбільший вплив алкоголь робить на кору головного мозку. Страждає вища нервова система. Людині стає важко мислити і приймати рішення.

Это интересно:  Старече недоумство не можна лікувати антидепресантами

Газовані напої

Вчені прийшли до висновку, що цукор, що міститься в газованих напоях, навантажує підшлункову залозу. Не менш шкідливі і різні барвники, підсилювачі смаку і сиропи. Щоденне вживання такої газованої води скорочує життя на 4-5 років. В якості альтернативи можна пити несолодку мінеральну воду, яка не тільки не шкодить здоров’ю, а й приносить користь організму.

zdorovia.com.uaAdblock
detector