Фахівці назвали основні симптоми менопаузи - Новости Ю

Фахівці назвали основні симптоми менопаузи

22.09.2021   16:20    1332

Менопауза — складний етап у житті жінки, коли припиняються місячні. Визначити точну стадію менопаузи може визначити безчоння.

Передменопауза — це роки, що передують припиненню місячних, коли коливання гормонів викликають безліч змін в жіночому організмі. Цей перехідний період зазвичай характеризується важкими симптомами, включаючи емоційні потрясіння, виснаження, панічні атаки, безсоння і болі в суглобах. Дослідження показали, як саме ці зміни уві сні можуть допомогти визначити точну стадію менопаузи у жінки.З 30 симптомів, пов’язаних з передменопаузою, зміни сну широко визнані як одна з найбільш важливих особливостей менопаузи. Група дослідників, які досліджують стадії передменопаузи через зміни нічного безсоння, визначила, що безсоння більш поширене на пізніх стадіях менопаузи.

Безсоння під час менопаузи часто пов’язане з припливами, які можуть викликати значний дискомфорт протягом ночі.

Науковці проаналізували дані по 3302 пацієнтів, отримані з набору даних, використаного для дослідження «Здоров’я жінок в різних країнах», щоб визначити стадію передменопаузи.

На початку дослідження 6 відсотків учасників були ідентифіковані як знаходяться на ранній або середній стадії передменопаузи. Дослідження показало, що у учасниць, які залишалися на ранніх стадіях менопаузи, ймовірність розвитку безсоння була в 0,82 рази меншою.

Симптоми нічного безсоння в кінці періоду спостереження в порівнянні з початком були в три рази більш вірогідні серед учасників, у яких прогресував від ранньої до пізньої менопаузи.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector