Фахівці назвали корисні продукти, які не дають втрачати вагу - Новости Ю

Фахівці назвали корисні продукти, які не дають втрачати вагу

23.11.2021   15:40    327

GreenPost наводить поради Vegan Rocks щодо ймовірних причин відсутності схуднення.


Ви не їсте достатньо білка. Білок є важливою поживною речовиною для схуднення.


Споживання білка на 25–30 % калорій може прискорити метаболізм на 80–100 калорій на день і змусити вас автоматично споживати на кілька сотень калорій менше. Це також може різко зменшити тягу та бажання перекусити.

Частково це опосередковується впливом білка на гормони, що регулюють апетит, такі як грелін та інші.

Неодмінно вживайте білок на сніданок. Дослідження показують, що ті, хто їсть сніданок із високим вмістом білка, менше відчувають голод і мають менше бажання перекусити протягом дня.

Високе споживання білка також допомагає запобігти сповільненню метаболізму, поширеному побічному ефекту схуднення. Крім того, це допомагає запобігти відновленню ваги.

Отже, низьке споживання білка може звести нанівець ваші зусилля щодо схуднення. Обов’язково їжте багато продуктів, багатих на білок.

Ви не скорочуєте споживання вуглеводів. Якщо у вас є більша кількість ваги, яку потрібно скинути, і/або метаболічні захворювання, такі як діабет 2 типу або переддіабет, ви можете розглянути дієту з низьким вмістом вуглеводів.

У короткострокових дослідженнях було показано, що цей тип дієти призводить до втрати ваги в 2–3 рази більше, ніж стандартна дієта з низьким вмістом жиру, яку часто рекомендують.

З іншого боку, дослідження 2018 року виявило незначну різницю в результатах дієти з вмістом поживних речовин і низьким вмістом жирів порівняно з дієтою з вмістом поживних речовин і низьким вмістом вуглеводів. Важливо знайти раціональний план харчування, яким ви зможете насолоджуватися довгостроково.

Дієти з низьким вмістом вуглеводів мають багато позитивних моментів, крім втрати ваги. Вони також можуть призвести до поліпшення багатьох метаболічних маркерів, таких як тригліцериди, ЛПВЩ (хороший) холестерин і цукор в крові, і це деякі з них.

Ви вживаєте забагато калорій. Дослідження постійно показують, що люди схильні значною мірою недооцінювати споживання калорій.

Якщо ви не втрачаєте вагу, спробуйте деякий час зважувати їжу та відстежувати кількість калорій.

Відстеження також важливе, якщо ви намагаєтеся, наприклад, отримати 30 % своїх калорій з білка. Цього неможливо досягти без належного відстеження.

Взагалі не потрібно рахувати калорії і все зважувати до кінця життя. Натомість спробуйте ці методи протягом кількох днів кожні кілька місяців, щоб відчути, скільки ви їсте.

Ви не їсте повноцінні продукти. Якість їжі так само важлива, як і кількість.

Вживання цільної їжі може покращити ваше самопочуття та допомогти регулювати апетит. Ці продукти, як правило, набагато ситніші, ніж їхні високооброблені аналоги.

Майте на увазі, що багато оброблених продуктів, позначених як «здорова їжа», не є здоровими. Обов’язково прочитайте інгредієнти на упаковці та стежте за продуктами, що містять зайві вуглеводи.

Отже, переконайтеся, що ваш раціон ґрунтується на цільних продуктах.

У вас залежність від шкідливої ​​їжі. Згідно з дослідженням 2014 року, близько 19,9 % людей у ​​Північній Америці та Європі мають харчову залежність.

Якщо ви відчуваєте, що маєте залежність від шкідливої ​​їжі, просто менше їсти або змінити дієту може здатися неможливим.

У такому разі подумайте про пошук професійної допомоги.

GreenPost
Adblock
detector