Фахівці назвали групу продуктів, що здатна загальмувати старіння - Новости Ю

Фахівці назвали групу продуктів, що здатна загальмувати старіння

18.09.2021   21:20    1903

Старіння позначається на тілі, розумові та фізичні функції поступово погіршуються. Однак це зниження не є неминучим. Дані свідчать про те, що певна група продуктів харчування може зберегти вашу «функціональну цілісність».


Наслідки старіння можуть бути гострими, і навіть найпростіші завдання вимагають великих зусиль у міру дорослішання. Зниження фізичних функцій не тільки робить життя незручним, але й може становити серйозну небезпеку для здоров’я, оскільки ви стаєте більш схильними до падіння. Однак збільшення споживання певної групи продуктів харчування може зберегти фізичні функції.


Это интересно:  Експерт порадив вітаміни для нормалізації тиску

Це ключовий висновок дослідження, опублікованого в журналі “Журнали геронтології”.

Дослідження досліджувало зв’язок між підвищеним споживанням білка та фізичними функціями та інвалідністю в процесі старіння. Дослідники відстежували учасників дослідження Framingham Heart Study Offspring, в якому вивчається взаємозв’язок між факторами способу життя і станом здоров’я.

Вони вивчили зв’язок між споживанням білка, оціненого на основі опитувальників про частоту прийому їжі, і підтриманням функціональної цілісності в якості показника функціональної цілісності, заснованого на відповідях на 17 питань.

Що з’ясували дослідники?

Оцінка функціональної цілісності була пов’язана з об’єктивними показниками (швидкість ходи, сила захоплення) і більш низькою ймовірністю падінь, переломів і крихкості. В ході подальшого спостереження було зареєстровано 731 випадок втрати функціональної цілісності.

Это интересно:  Названі небезпечні наслідки переривчастого голодування

У учасників з найвищим споживанням білка ризик втрати функціональної цілісності був на 30 відсотків нижче, ніж у учасників з найнижчим споживанням білка.

Що вважається білком?

Квасоля, бобові, риба, яйця, м’ясо та інші білки – все це хороші джерела білка, який необхідний для росту і відновлення організму. Вони також є хорошими джерелами ряду вітамінів і мінералів.

Это интересно:  Названі продукти-вороги наших кісток

ukrhealthAdblock
detector