Фахівці назвали добову кількість кроків, що потрібно проходити - Новости Ю

Фахівці назвали добову кількість кроків, що потрібно проходити

25.09.2021   20:20    304

Для зниження ризику передчасної смерті досить робити 7000 кроків щодня, а не 10 000, як вважалося раніше. Команда під керівництвом фахівця з фізичної активності Аманди Палуч з Массачусетського університету в Амхерсті відстежувала більш як 2000 чоловіків і жінок середнього віку з чотирьох різних міст США.


Група, середній вік якої трохи більше ніж 45 років, носила акселерометри, які відстежували їхню щоденну кількість кроків та інтенсивність кроків у години неспання, коли вони жили своїм життям.


Експеримент почався ще в 2005 році, за учасниками регулярно спостерігали до 2018 року, коли 72 людини з вихідної групи померли.

Это интересно:  Дієтолог назвала заміну шкідливому цукру

Дослідники виявили, що люди, які роблять не менше ніж 7000 кроків на день, мають приблизно на 50-70% менший ризик ранньої смерті, порівняно з тими, хто в середньому робить менше семи тисяч кроків на день.
Сама по собі інтенсивність кроків (вимірювання швидкості зроблених кроків) не впливала на смертність.

За словами дослідників, збільшення щоденної кількості кроків серед найменш активних людей в популяції може забезпечити максимальний захист від смертності, але після певного моменту додаткові кроки, напевно, не мають ніякого позитивного ефекту.

Хоча результати в цілому підтверджують багато з того, що ми вже знали про переваги ходьби з попередніх досліджень, новий поріг у 7000 кроків, безумовно, є легшою метою і може принести користь людям, які не проходили 10 000 кроків.

Это интересно:  Люди з дефіцитом цього вітаміну ходять інакше

Нагадаємо, відповідно до рекомендацій Центрів з контролю і профілактики захворювань, дорослим необхідно не менше ніж 150 хвилин фізичної активності помірної інтенсивності на тиждень.

При цьому швидка ходьба – зі швидкістю близько 5 км на годину або 1,6 км за 20 хвилин — корисна для здоров’я настільки ж, наскільки й біг, при цьому може мати більше соціальних переваг. Крім того, ризик отримання травм при ходьбі набагато нижчий.

Это интересно:  Якими продуктами зловживати небезпечно

Одна 22-хвилинна прогулянка на день або дві 11-хвилинні в сумі складуть трохи більше ніж 150 хвилин на тиждень.

Навіть якщо ви виконуєте достатньо вправ, сидіння упродовж всього іншого дня може звести нанівець користь тренування. І якщо ви поки не готові приділяти 2,5 години на тиждень швидкій ходьбі, спробуйте для початку скоротити той час, який ви проводите сидячи, – радять науковці.

wworld.com.uaAdblock
detector