Фахівці назвали дієту, яка скорочує на 25% ризик хвороб серця - Новости Ю

Фахівці назвали дієту, яка скорочує на 25% ризик хвороб серця

10.10.2021   12:00    449

Дослідження передбачає, що збагачена залізом дієта скорочує на 25% ризик хвороб серця.

Якщо ви хочете зменшити небезпеку серцево-судинних захворювань, переходіть на багату залізом дієту. Дослідження показало, що якщо люди збільшували вміст в раціоні насичених залізом продуктів, це набагато скорочувало небезпеку інфарктів та інсультів. А дефіцит заліза, який відзначається майже у 65% людей середнього віку, підвищує ризик всіх хвороб серця на 10%.

Это интересно:  Стоматологи розповіли, які продукти можна їсти при чутливих зубах, а які ні


Автори дослідження закликають дорослих людей включати в свою дієту більше червоного м’яса, шпинату, грибів і квасолі для того, щоб знизити ймовірність серцевих нападів. Крім того, корисно налягати на продукти, багаті вітаміном C. Вони допомагають організму поглинати залізо.

Цей мінерал відіграє критично важливу роль у виробництві червоних кров’яних клітин, що переносять кисень по нашому тілу. Вчені з Університету Гамбурга зробили свої висновки на основі спостережень за 12 000 чоловіків і жінок із середнім віком в 59,9 років. Період спостереження, протягом якого вони оцінювали показники рівня заліза і кількості хвороб серця, склав 13 років.

Это интересно:  Яких продуктів слід уникати, якщо у вас СПКЯ

zdorovia.com.uaAdblock
detector