Фахівці назвали безпечну кількість яєць на тиждень - Новости Ю

Фахівці назвали безпечну кількість яєць на тиждень

24.09.2021   21:40    312

Досить тривалий час наукове співтовариство відносило яйця до потенційно небезпечних продуктів, що збільшує в крові рівень «поганого» холестерину.

Британські дослідники з’ясували, що вживання до п’яти яєць на тиждень може позитивно впливати на стан серцево-судинної системи, знижуючи ризик виникнення її захворювань в середньому на десять відсотків.


З такими висновками на погодилися кардіологи з США. Вони позначили, що висновки про користь були зроблені без урахування інших продуктів харчування в раціоні випробовуваних. При цьому американські вчені наполягають на тому, що рівень холестерину здатні знизити рослинна і багата клітковиною їжа, а також регулярні фізичні навантаження.

Это интересно:  Ученые сделали революционное открытие, которое может стереть плохие воспоминания из мозга

У свою чергу, німецькі вчені заявили, що нормою споживання яєць можна вважати не більше чотирьох на тиждень, а їх шведські колеги вважають, що допустимою межею є шість штук.

Тим не менше, більшість вчених сходяться в способі приготування продукту. Так, рекомендується вживати в їжу яйця, зварені некруто, це пов’язано зі спрощенням процесу перетравлення продукту. Крім того, експерти рекомендують додавати в страву помідори, які допоможуть зробити її більш збалансованою.

Это интересно:  Онколог відповів, чи існує зв'язок між мобільним телефоном та онкологічними захворюваннями

zdorovia.com.uaAdblock
detector