Фахівці довели, що зловживання кавою призводить до тяжкої хвороби - Новости Ю

Фахівці довели, що зловживання кавою призводить до тяжкої хвороби

20.09.2021   06:00    346

У численних дослідженнях неодноразово повідомлялося про користь помірних доз кави для загального здоров’я і мислення людини. Останнє дослідження австралійських вчених показало, що значне перевищення рекомендованих доз кави (2-3 порції на день) може стати причиною розвитку старечого недоумства у подальшому, інформує Ukr.Media.


За отриманими вченими з Університету Південної Австралії даними, занадто великі дози кофеїну можуть сприяти зменшенню об’єму мозку, що викликає у майбутньому проблеми з розумовими здібностями і розвиток деменції.


Это интересно:  Продукти, які можуть знизити ризик раку грудей

До таких висновків група вчених прийшла, провівши аналіз даних понад 17,5 тисяч осіб. Вивчивши їх пристрасть до кави, експерти встановили, що вживання 6 і більше чашок кави на день сприяло збільшенню ризику розвитку старечого недоумства майже на 53 %.

«Ми вважаємо, що отримані нами результати можуть допомогти співробітникам охорони здоров’я своєчасно виявляти групи ризику щодо розвитку деменції серед «любителів» кави. Слід пам’ятати, що, як і будь-який препарат, кофеїн, який міститься у каві, у розумних дозах приносить користь для організму людини, але перевищення кількості кофеїну на день може стати причиною розвитку незворотних наслідків у мозку, спровокувавши розвиток деменції», — поділилася авторка дослідження Кітті Фам.

Это интересно:  Які овочі перед вживанням краще приготувати

aspekty.netAdblock
detector