Фахівці довели, що досягти довголіття допоможуть кілька простих звичок - Новости Ю

Фахівці довели, що досягти довголіття допоможуть кілька простих звичок

05.10.2021   09:40    635

Більшість людей мріють прожити максимально довго, але домогтися цієї мети може виявитися не таким складним завданням, як здається на перший погляд. Вчені вже давно довели, що досягти довголіття допоможуть кілька простих звичок.


Соціальна активність

Щоб знизити ризик деяких вікових захворювань, включаючи недоумство, вчені радять активно підтримувати соціальні зв’язки. “Соціальна ізоляція і самотність чинять негативний вплив на здоров’я нарівні з ожирінням, недостатньою фізичною активністю і викурюванням 15 сигарет в день. До того ж, вони пов’язані з підвищенням ризику недоумства приблизно на 50%”, – розповів доктор медицини Скотт Кайзер. Дослідники стверджують, що самотність може викликати хронічне запалення, що пошкоджує мозок, як частина реакції організму на стрес. Однак точний механізм їх взаємодії поки не встановлений.

Это интересно:  Які звички можуть завдавати шкоди хребту

Фізична активність

Вчені довели, що дорослі, які приділяють фізичними вправами 150 хвилин на тиждень, можуть додати до свого життя близько п’яти років. А дослідження 2019 року, опубліковане в British Journal of Sports Medicine, показало, що всього 10 хвилин спорту на тиждень достатньо, щоб збільшити тривалість життя. Нещодавно виявилося, що у людей, які роблять від 7000 до 9000 кроків в день, знижується ймовірність передчасної смерті до 70%.

Это интересно:  Названі переваги споживання яєць

Позитивний настрій

Згідно з дослідженням, проведеним професором психології Єльського університету Беккою Леві, люди, які не боялися старості, жили на 7,5 років довше і мали більш низькі ризики розвитку хвороби Альцгеймера, ніж люди з більш негативними поглядами.

Хороший сон

Хороший і якісний сон-це ключ до здоров’я. Нічний відпочинок має величезний вплив на весь організм: від серця і мозку до імунної системи. Експерти сходяться на думці, що недолік якісного сну може спровокувати розвиток таких хвороб, як рак, захворювання серця, ожиріння, діабет і недоумство.

Это интересно:  До яких хвороб може привести зловживання шоколадом

Менше стресу

У дослідженні, опублікованому в журналі BMJ Open в 2020 році, було виявлено, що сильний стрес скорочує тривалість життя чоловіків на 2,8 року, а жінок на 2,3. “Наявність невеликого стресу було пов’язано з меншим ризиком [передчасної смерті]”, – відзначили вчені. За їх словами, стрес викликає запальну реакцію в організмі, що може збільшити ризик серцевих захворювань, раку і навіть зменшити обсяг мозку.


lhealth.infoAdblock
detector