Ендокринолог підказала, що треба зробити кожному до 60 років - Новости Ю

Ендокринолог підказала, що треба зробити кожному до 60 років

26.09.2021   07:00    238

Фахівці провели масштабне дослідження, спрямоване на вивчення обміну речовин у людей протягом усього життя. Його результати прокоментувала кандидат медичних наук, лікар-ендокринолог клініки МДУ Зухра Павлова.


Згідно з висновками, до яких прийшли дослідники, метаболізм не змінюється протягом майже 40 років (в період c 20 до 60 років) як у чоловіків, так і у жінок. Вчені також відзначають, що у останніх він в принципі повільніше.


Это интересно:  Світле чи червоне м'ясо: якому віддати перевагу?

“Так що якщо ви поправилися до 60 років – уповільнення метаболізму тут ні при чому”, – написала медик на своїй сторінці в Instagram, зазначивши, що “як би добре ми не виглядали, в 60 років починаються вікові болячки і сповільнюється метаболізм”.

Лікар уточнила, що бувають і індивідуальні особливості. За її словами, є люди від природи не тільки з дуже високим метаболізмом, але і з дуже низьким. “Але в цілому це звичайні винятки з правил”, – написала Павлова.

Это интересно:  Дієтолог назвала продукти, які допоможуть знизити високий холестерин

У зв’язку з цим ендокринолог порекомендувала кожному до 60 років підходити гранично готовим. Вона радить зберігати хорошу форму, а також набрати м’язів. “І тоді збільшення тривалості життя буде тільки радувати”, – підсумувала ендокринолог.

ukrhealthAdblock
detector