Ендокринолог перерахувала причини, через які не вдається набрати вагу - Новости Ю

Ендокринолог перерахувала причини, через які не вдається набрати вагу

20.11.2021   05:00    329

Ендокринолог Анастасія Тараско перерахувала причини, через які не вдається набрати вагу.

За словами експерта, така проблема може бути наслідком кількох причин. Перша, і найнешкідливіша — період грудного вигодовування, що супроводжується недобором калорій та погіршенням якості сну. Як правило, у таких випадках вага повертається після відучення дитини від грудей.


Ще однією причиною можуть бути проблеми з органами ШКТ. У цьому випадку скот супроводжується болями в області органів травлення, тяжкістю, нудотою, частими позивами в туалет. За таких симптомів фахівець радить звернутися за допомогою до гастроентеролога.


Також недостатня маса тіла може свідчити про паразитні інфекції, інтоксикацію організму та інші серйозні проблеми. Паралельно з неможливістю видужати, при такій причині, у людини спостерігаються запаморочення, втома, безсоння, погіршення стану шкіри та волосся. У цьому випадку лікарка порадила звернутися до терапевта.

Крім того, проблеми з набором ваги можуть бути обумовлені психологічним станом, з яким самостійно, без допомоги психолога, людина впоратися не в змозі.

«Тут можливі психологічні причини, може, присутня підсвідома заборона на набір ваги, наприклад, якась травма (залякували батьки, вчителі, тренери), закладені кимось переконання („якщо буду товстою, мене кине чоловік“), страх змін („ якщо одужаю, зміниться моє життя“)», — розповіла експерт.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector