Експерти з’ясували, що може привести до ремісії діабету - Новости Ю

Експерти з’ясували, що може привести до ремісії діабету

19.09.2021   08:20    283

Діабет другого типу-це небезпечне хронічне захворювання, яке характеризується підвищеним рівнем глюкози в крові. Основними компонентами лікування діабету є зміни в способі життя і харчуванні.

Нещодавно вчені з’ясували, що може привести до ремісії діабету. В ході дослідження, опублікованого в Journal of Human Nutrition & Dietetics, фахівці проаналізували дані різних наукових робіт.Это интересно:  Які продукти краще не вживати після 60 років

В результаті вони виявили, що ряд підходів до дієти, включаючи низькокалорійні дієти і низьковуглеводні дієти, можна використовувати для досягнення потенційної ремісії. Крім того, значущим предиктором ремісії є втрата ваги (зазвичай 15 кг і більше). За даними фахівців, останній пункт є основним фактором.

Також був досліджений потенціал середземноморської дієти. Учасники, які дотримуються такої дієти, досягли більш високих показників ремісії за всі роки протягом 6-річного періоду спостереження. Наприкінці першого року будь-яка ремісія (часткова або повна) становила 14,7% у групі людей, які дотримуються середземноморської дієти. При цьому 5% учасників дослідження все ще перебували в стадії ремісії через шість років.

Это интересно:  Про користь популярних ранкових напоїв розповіли фахівці

Для людей з цукровим діабетом другого типу ремісія повинна бути основною метою лікування, вважають вчені. На можливість досягнення цього можуть впливати кілька факторів, включаючи тривалість діабету, стать і втрату ваги, уклали фахівці.

ukrhealthAdblock
detector