Не є секретом те, що у різні вікові періоди організм людини по-різному переробляє і засвоює корисні сполуки, отримані з їжі. Для того, щоб не нашкодити організму, здавалося б, звичною їжею, чоловікам, які переступили 40-річний рубіж, варто більш уважно ставитися до вибору продуктів, а від деяких — і зовсім відмовитися, інформує Ukr.Media.У першу чергу медики рекомендують чоловікам не зловживати маргарином, а краще і зовсім виключити його зі свого раціону. Пояснюється це тим, що часто у даному продукті може міститися сполука пропіленгліколь, яка сприяє збільшенню кількості холестеринових бляшок, які негативно впливають на роботу судин і усього організму в цілому.

Это интересно:  Чи може на розвиток діабету та раку впливати харчування?

Також погіршити стан чоловічого здоров’я можуть надмірне захоплення газованими напоями, штучними підсолоджувачами і харчовими барвниками. За даними результатів дослідження 2014 року, у газованих напоях містяться токсичні речовини, які здатні стати причиною розвитку раку. Щодо харчових барвників, то зараз вони набули особливої популярності і застосовуються практично у всіх видах випічки, під час виготовлення цукерок, десертів та інших оброблених продуктів. На жаль, вони також можуть стати причиною появи ракових клітин.

Это интересно:  Експерти розповіли, наскільки насправді шкідлива сіль

Алкоголь, солодка випічка і м’ясо також потрапили під заборону, або дуже обмежене їх вживання. Спиртні напої, як відомо, руйнівним чином діють на усі органи людського організму, але у першу чергу через алкоголь страждає мозок. Вживання солодкої випічки може стати причиною появи зайвих кілограмів, а м’ясні продукти, особливо ті, які приготовані на вугіллі, здатні викликати порушення травлення і здуття живота.

За даними експертів, усі ці зміни відбуваються через зміни у роботі обмінних процесів у організмі чоловіків після 40-річчя.

Это интересно:  Експерт порадив вітаміни для нормалізації тиску

ukr.media