Експерти розповіли про один з найкорисніших видів вівсянки - Новости Ю

Експерти розповіли про один з найкорисніших видів вівсянки

22.09.2021   12:20    392

Вівсянка вважається одним з найпопулярніших сніданків. Вона містить безліч корисних елементів, в тому числі клітковину, а також допомагає надовго зберігати відчуття ситості. Існують різні види вівсянки, проте вчені визначили один з найкорисніших


Йдеться про пророщені зерна вівса. Детальніше про це розповіла дієтолог Гарвардського медичного центру Beth Israel Deaconess Христина Сечинаро.


Это интересно:  C начала эпидемии от коронавируса в Украине умерло уже 60 тысяч человек

За її словами, пророслі зерна — це цільнозернові насіння, які тільки почали проростати. Щоб зібрати проростки в потрібний момент в процесі вирощування, цільнозернові насіння зазвичай замочують, а потім вирощують в середовищі з контрольованою кількістю тепла і вологи.

Фахівець зазначила, що пророслі цільні зерна і звичайні цільні зерна містять одні й ті ж поживні речовини, але в різних кількостях. Однак пророслі зерна мають багато переваг для здоров’я.

Это интересно:  7 продуктів, яких слід уникати за наявності синдрому подразненого кишківника

«Процес пророщування руйнує частину крохмалю, що збільшує відсоток поживних речовин. Він також розщеплює фітат, форму фітінової кислоти, яка зазвичай знижує засвоєння вітамінів і мінералів в організмі «, — сказала Сечинаро і додала, що в результаті пророслі зерна містять більше доступних поживних речовин, ніж зрілі зерна.

Крім того, ці поживні речовини включають фолієву кислоту, залізо, вітамін С, цинк, магній і білок. Пророслі зерна також можуть містити менше крохмалю і їх легше перетравлювати, ніж звичайні зерна.

Это интересно:  8 незвичайних сигналів вкажуть на дефіцит вітаміну B12

zdorovia.com.uaAdblock
detector