Експерти розкритикували новий електромобіль Tesla - Новости Ю

Експерти розкритикували новий електромобіль Tesla

17.09.2021   23:07    274

Источник: glavcom.ua

Експерти вважать, що кермо-штурвал у Tesla Model S Plaid — це погана ідея
Фото: Tesla

Журналістам не сподобалася нова Tesla Model S в модифікації Plaid


Експерти американського аналітичного видання Consumer Reports розкритикували новинку від Ілона Маска – Tesla Model S Plaid. Журналістам не сподобалося кермо автомобіля, яке має не круглу, а U-подібну форму. Тобто, фактично ближче до штурвалу, ніж класичного керма.


Это интересно:  Після шторму Греція потопає в багнюці (відео)

За словами представників видання, штурвал Tesla має набагато більше недоліків, ніж переваг, створює серйозні незручності і навіть може стати причиною аварійної ситуації.

До того ж матеріал керма виявився занадто слизьким: під час крутих поворотів він вислизає з рук, що особливо небезпечно на високих швидкостях. Через його витягнуту форми водій буквально не знає, чого очікувати, адже при обертанні під руку може потрапити кут, плоска частина або взагалі нічого.

Это интересно:  Разумков та Гетманцев посварилися у прямому етері (відео)


Жінки, які приймали учать в тест-драйві, поскаржилася на занадто товстий обід, який явно не розрахований на невеликі руки. Крім цього, водії відзвітували про біль і втому рук через відсутність звичних точок опори.

Ще одна проблема – перемикачі. У Model S вмикачі сигналів поворотів замінені кнопками на самому кермі, які обертаються разом зі штурвалом. Це викликає плутанину. Кілька водіїв поскаржилися, що їм доводилося відволікатися від дороги і дивитися на «штурвал», а інші і зовсім нехтували сигналами повороту, щоб не включити не той поворот.

Это интересно:  В Москве пытались сорвать показ фильма о Голодоморе (видео)

Решта кнопок на кермі теж сенсорні і занадто легко відгукуються на натискання. Так, журналісти мимоволі включали дальнє світло, бризкали омивачем на лобове скло, а також сигналили перехожим. При цьому коли сигнал знадобився, один з водіїв не зміг вчасно його знайти, що мало не стало причиною аварії.


Adblock
detector