Спостережень за людьми старше 65 років тривали роками. Науковці прагнули з’ясувати, показники яких жирних кислот можуть бути інформативними «вісниками смертності».

У ході дослідження проаналізували дані про рівень жирних кислот у крові у 2 240 людей у ​​віці старше 65 років. За ними спостерігали в середньому 11 років.

Это интересно:  Фахівці назвали прості і корисні добавки до ранкової каші

Так, аналіз показав, що користь приносять 4 типи жирних кислот, зокрема і Омега-3. Якщо її додати в раціон, це може збільшити тривалість життя в середньому на 4,7 року.

Вчені також зазначили, що навіть невеликі зміни в звичному харчуванні можуть принести користь. Вони запевнили, що «це принесе набагато потужніший ефект, ніж нам здається, і почати ніколи не пізно».

Профілактика захворювань

Нещодавно, великий мета-аналіз раніше проведених досліджень показав, що певна жирна кислота із сімейства Омега-3 надає найбільший ефект для профілактики серцево-судинних захворювань.

Это интересно:  Відсутність цього продукту у раціоні сильніше шкодить, ніж паління

Тим часом загальний дефіцит Омега-3 на третину збільшує ризик ранньої смерті.

Американська асоціація серця рекомендує їсти жирну рибу, таку як лосось, анчоуси чи сардини двічі на тиждень. Все через користь для здоров’я Омега-3 кислот.

Інші висновки

Примітно, що в «корисному» списку також виявилися 2 насичені жирні кислоти, які традиційно пов’язували з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань.

Это интересно:  Основні поради при передозуванні кавою

Ці результати ще раз підтверджують, що не всі насичені жирні кислоти обов’язково шкідливі,
– прокоментував співавтор роботи Алейс Сала-Віла.

Тепер дослідники спробують проаналізувати ті самі показники у подібних групах населення, але європейського походження, щоб з’ясувати, чи можна застосовувати отримані результати і за межами США

healthy.24tv.ua