Експерти назвали найбільш шкідливі продукти для зору

09.12.2021   12:00    955

Здоров’я очей безпосередньо залежить від харчування, яке повинно бути збалансованим, щоб уникнути проблем. Тому лікарі вирішили скласти антирейтинг з 5 найшкідливіших продуктів для зору.

В першу чергу експерти рекомендують знизити споживання білого хліба, який сильно шкодить зору. Продукти з пшеничного борошна вищого сорту змушують підшлункову залозу виробляти більше інсуліну, що в перспективі порушує кровопостачання очей, передає The American Journal of Pathology.


З цієї ж причини не варто вживати продукти з високим вмістом швидких вуглеводів. До них відноситься різноманітна солодка випічка, льодяники, макарони з нетвердих сортів і рафінований білий рис.


Спиртне, в числі інших негативних наслідків для організму, руйнує сітківку очей і негативно впливає на ті ділянки ЦНС, які відповідають за чіткість зорового сприйняття.

При цьому небезпечними вважаються і безалкогольні напої, чиї численні барвники та консерванти вважаються однією з головних причин розвитку глаукоми. Зважаючи на наявність подібних добавок в снеках і чіпсах, ними теж не слід зловживати, особливо в молодому віці.

ukrhealth

Adblock
detector