Експерти назвали кращі продукти для довголіття - Новости Ю

Експерти назвали кращі продукти для довголіття

24.10.2021   13:00    930

Багато повсякденних продуктів, які ми їмо, можуть як завдати шкоди нашому здоров’ю, так і допомогти зберегти його, продовживши до того ж, наше життя. Проведені вченими дослідження дозволили визначити у простих продуктах сполуки, що зберігають молодість і здоров’я людям, інформує Ukr.Media.


Перш за все експерти рекомендують звернути свою увагу на продукти з сімейства хрестоцвітних. У броколі, цвітній або брюссельській капусті міститься солука фітохімічний сульфорафан, завдяки якому у кровоносних судинах знижується ризик розвитку запалення, що сприяє розвитку хвороб серцево-судинної системи, повідомляє видання Oxidative Medicine and Cellular Longevity.


Важливим компонентом у меню кожної людини повинні стати ягоди. Особливо важливими для збереження здоров’я і продовження життя є відомі та улюблені багатьма людьми чорниця й полуниця. У матеріалах дослідження, опублікованих на сторінках Journal of Nutrition повідомляється, що щоденне вживання цих ягід змогло знизити не лише артеріальний тиск, але й ознаки окисного стресу, а також рівень поганого холестерину.

Для того, щоб дожити до глибокої старості і зберегти при цьому гарне самопочуття, експерти радять згадати про гранат. Наявність у даному фрукті пунікалагіну не лише захищає організм від запалення, але й знижує ризик розвитку раку, покращує роботу мозку. Про це повідомляє портал Scientific reports.

ukr.media
Adblock
detector