Гороскоп по картам Таро на неделю с 20 по 26 сентября 2021: все знаки зодиака

Експерти назвали кілька простих правил на шляху до довголіття

04.08.2021   06:00    826

“Уповільнити” біологічний годинник і досягти довголіття цілком реально. При цьому не важливо, скільки вам років: 20, 40 або 70. Експерти назвали кілька простих правил, які можуть поліпшити якість життя і збільшити її тривалість.


Відмовтеся від напівфабрикатів

Велика кількість напівфабрикатів в раціоні призводить до зростання ризику різних захворювань, повідомляє Very Well Health. Намагайтеся частіше їсти їжу, яку ви готуєте самі, включаючи продукти з високим вмістом клітковини.

Это интересно:  Експерти визначили продукти, які пришвидшують старішання організму

Спіть достатньо

Тривалість сну також впливає на якість життя. Згідно з дослідженнями, сон менше шести або більше дев’яти годин пов’язаний з більш високим ризиком смерті. Хороший нічний сон допоможе вам позбавитися від стресу, депресії і серцевих захворювань.

Більше рухайтеся

Дослідження показало, що 15 хвилин вправ середньої інтенсивності кожен день збільшили тривалість життя випробовуваних як мінімум на три роки. Результати підтвердилися навіть для тих, у кого були проблеми зі здоров’ям. Один з варіантів корисної активності-швидка ходьба.

Это интересно:  Лікарі назвали соки, які сприяють зниженню артеріального тиску

Перестаньте злитися

Злість – не проста емоція, особливо, якщо для неї є виправдана причина. Але пам’ятайте, що в організмі в моменти злості і стресу виробляється гормон кортизол, що негативно позначається на роботі серця, метаболізмі та імунній системі.

Спілкуйтеся з оточуючими

Активне соціальне життя може стати хорошим стимулом до довголіття. Спілкування допомагає справлятися зі стресом і зміцнює імунну систему. При цьому не забувайте, хороші взаємини роблять вас сильнішими, а погані – призводять до пригніченого настрою і збільшують ризик депресії і проблем з серцем.


Это интересно:  Стоматолог розповів про протипоказання для використання ополіскувачів для порожнини рота

lhealth.info

Adblock
detector