Гороскоп Павла Глобы на 22 сентября 2021: все знаки зодиака

Експерти назвали чай, який здатний захистити від каменів у нирках

12.09.2021   19:00    294

Вчені з Франції та Великобританії виявили, що популярний сорт чаю здатний запобігти утворенню каменів у нирках. За словами дослідників, до такої проблеми може призвести надмірне вживання, наприклад, газованих напоїв.


В огляді, опублікованому в World Journal of Urology, група вчених проаналізувала механізм впливу кави і чаю на утворення каменів у нирках.


Это интересно:  Чим загрожує надмірна кількість шоколаду у раціоні

Фахівці прийшли до висновку, що вживання цих напоїв може мати захисний ефект. Це пов’язано з тим, що кофеїн підсилює виведення кальцію, натрію і магнію з організму.

Однак дослідники уточнили, що найкраще від хвороб нирок захищає зелений чай. “Поточні дослідження в цілому підтверджує потенційно захисну роль чаю від каменеутворення в нирках, причому в основному – зеленого чаю”, – відзначили автори.

Это интересно:  Фахівці назвали продукт, який знижує ризик інсульту

Вчені пояснили, що вода, в якій заварюється чай, допомагає процесу утворення сечі, що сприяє виведенню надлишку мінералів, а антиоксиданти чаю мають профілактичний ефект. Проте для остаточних висновків потрібно провести додаткові дослідження, додали фахівці.

ukrhealth

Adblock
detector