Експерт заявила про користь жирної дієти в умовах пандемії коронавірусу - Новости Ю

Експерт заявила про користь жирної дієти в умовах пандемії коронавірусу

18.11.2021   16:40    553

Експерт у питаннях харчування Маргарита Корольова заявила про те, що в умовах пандемії коронавірусу раціон харчування обов’язково має містити різноманітний жир.

«Тваринні та нерафіновані рослинні жири здатні протистояти поширенню вірусу», — повідомила Корольова в інтерв’ю .


На сніданок експерт рекомендує їсти яйця, вони забезпечують організм не тільки жиром, а й жиророзчинними вітамінами (A, D, E), які ефективно підтримують імунну систему. Крім того, перша половина дня добре підходить, щоб поласувати салом: лікар радить з’їдати невелику скибочку. Королева пояснила, що сало підтримує в організмі лужне середовище, де деактивуються і гинуть небезпечні мікроорганізми, бактерії, віруси.


Протягом дня корисно перекушувати горіхами (несмаженими). Вони забезпечують організм важливими жирними кислотами в комплекті з вітамінами та мінералами, що також може покращувати захист організму від коронавірусу.

Жирна риба, оливкова олія, олія гхі також рекомендуються експертом. Говорячи про користь різноманітних натуральних жирів, Корольова пояснила, що їхнє споживання сприятливо позначається на стані легеневої тканини. На додачу

Поліненасичені жирні кислоти мають протизапальну дію.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector