Експерт розповів про інгредієнти, що допомагають уповільнити старіння - Новости Ю

Експерт розповів про інгредієнти, що допомагають уповільнити старіння

11.10.2021   23:40    668

Антивіковий догляд за шкірою – це бізнес з багатомільярдним оборотом, але експерти по догляду за шкірою стверджують, що будь-які продукти з позначкою “антивікові”, ймовірно ,є “сміттям”!. Експерт по догляду за шкірою і автор книги “Догляд за шкірою: повне без надмірностей” Керолайн Хіронс вважає, що в догляді за шкірою мало інгредієнтів, які насправді антивікові.


Блогер пише в своїй книзі: “деякі інгредієнти можна назвати” профілактикою старіння», оскільки вони не звертають назад ознаки старіння, але допомагають уповільнити їх або запобігти їх погіршення”.

Это интересно:  4 якості, які підвищать ваші шанси на життя до 100 років

Селен

На думку експертів Slow Aging, добавки селену можуть допомогти уповільнити процес старіння.


“Селен представляє великий інтерес через його важливу роль у підвищенні ефективності вітаміну Е, іншої поживної речовини, що запобігає пошкодженню тканин, спричиненому вільними радикалами. Він необхідний для виробництва селенопротеїнів, які класифікуються як антиоксидантні ферменти. З віком накопичення вільних радикалів викликає незворотні пошкодження ваших клітин і їх ДНК, підвищуючи ризик раку і серцевих захворювань”.

Колаген

Колаген надає структуру і силу вашій шкірі та іншим тканинам, а добавки з колагеном і засоби по догляду за шкірою повинні зробити вашу шкіру більш пухкою і молодою.

Ваше тіло виробляє власний колаген, але з 20 років воно виробляє на 1 відсоток менше колагену в рік.

Это интересно:  Чим корисний яєчний жовток

За словами експертів Holland and Barrett, амінокислоти можна отримати з продуктів, багатих білком, таких як нежирне м’ясо, риба, горіхи, насіння, соєві продукти, такі як тофу, боби, бобові і молочні продукти, наприклад сир, яйця, молоко і йогурт.

Вітамін Е

Вітамін Е часто вважається найважливішим антиоксидантом, оскільки він захищає клітини від пошкоджень. Національна служба охорони здоров’я пояснює, що вітамін Е допомагає підтримувати здоров’я шкіри і очей і зміцнює природний захист організму від хвороб та інфекцій.

Это интересно:  Вживання м'яса може погіршувати стан серця

Вітамін можна знайти в широкому діапазоні продуктів, таких як рослинні олії, горіхи, насіння і зародки пшениці, але ви також можете приймати 4 мг в день, якщо ви Чоловік, або 3 мг в день, якщо ви жінка, в формі добавок.

Перед застосуванням будь-яких добавок необхідна консультація лікаря.

ukrhealthAdblock
detector