Експерт розповіла, яку кашу краще їсти восени - Новости Ю

Експерт розповіла, яку кашу краще їсти восени

27.09.2021   23:00    733

Кожна каша по-своєму корисна через містяться в ній вітамінів та інших важливих для здоров’я елементів. Однак в осінньо-зимовий період перевагу краще віддавати певній каші, вважає консультант з лікувального харчування Марина Кумеріна.


Йдеться про перловку, розповіла фахівець в інтерв’ю радіо Sputnik. За її словами, в ячмені “міститься величезна кількість вітамінів, це складний вуглевод, який довго перетравлюється, дає відчуття насичення, енергію”.


Крім того, ця крупа не викликає різких підйомів цукру. При цьому краще віддавати перевагу каші на воді, так як молоко, масло і цукор збільшують калорійність страви.

Кумеріна додала, що перловку можна їсти як на сніданок, так і як гарнір на обід. Існує навіть напій з перлової крупи, який корисний для імунітету.

“Якщо перловку прожарити в духовці до золотистого кольору і змолоти як каву, у вас виходить злакова кава. Це дуже корисно, особливо в період міжсезоння, інфекційних захворювань”, – пояснила фахівчиня і додала, що таку каву можна заварювати при перших симптомах захворювання, а для смаку додати туди корицю або імбир.

ukrhealth
Adblock
detector