Експерт розповіла, як за допомогою харчування підтримати рівень магнію і цинку в крові за допомогою харчування - Новости Ю

Експерт розповіла, як за допомогою харчування підтримати рівень магнію і цинку в крові за допомогою харчування

09.10.2021   12:40    319

В осінній період деякі мікроелементи незамінні для правильного функціонування організму. Особливо це стосується магнію і цинку. Експерт-біохімік Марія Кулешова розповіла, як за допомогою харчування підтримати необхідний рівень цих елементів


Фахівець пояснила, що магній — це свого роду природний антистрес, який допомагає організму справлятися з нудьгою і емоційними навантаженнями. «Магній позитивно впливає на роботу серця, м’язів, нервової системи», — додала Кулешова.


Это интересно:  Фахівці назвали продукт, який захищає від деменції

Серед продуктів, що містять магній, вона виділила:

— зелені листові овочі;
— горіхи;
— молочні продукти;
— сою;
— картопля;
— цільну пшеницю;
— кіноа.

Цинк, в свою чергу, впливає на роботу імунної системи, стимулює секрецію інсуліну, бере участь в процесі регуляції діяльності сальних залоз. «Достатній вміст цинку в організмі покращує стан волосся і нігтів, а також зір, нормалізує сприйняття запахів і смаків», — розповіла Кулешова.

Это интересно:  Що необхідно знати про судоми

Мікроелемент присутній в:

— яловичині;
— печінці;
— морепродуктах і рибі;
— яйцях;
— горіхах;
— гарбузовому насінні;
— кунжуті;
— бобових;
— злакових.

При цьому зрозуміти, чи достатньо мікроелементів міститься в їжі, майже неможливо. Тому Кулешова рекомендує отримувати елементи не тільки з їжі, але і з питної води.

«Щоб гарантовано отримувати денну норму магнію і цинку, краще збагатити питну воду необхідними елементами. Цинк, розчинений у рідині і випитий натщесерце, засвоюється на 90% краще, ніж з продуктів харчування, магній — на 70% «, — уклала фахівець.

Это интересно:  Названы идеальные продукты для ужина

zdorovia.com.uaAdblock
detector