Натуральні речовини покращують стан шкіри, знімають головний біль, вирішують питання жіночого здоров’я, детоксикації організму. Люди, які люблять запах ефірних олій, не завжди знають, як їх використовувати. Лікарі розповідають, якими способами це можна робити кожен день, інформує Ukr.Media.Розпилення

Для найбільш популярного методу краще застосовувати спеціальний дифузор, який покриває велику площу. Важливо підібрати ефірні олії по їх дії:

  • Стимулюючі — базилік, розмарин, евкаліпт.
  • Підбадьорливі — бергамот, м’ята, лимон.
  • Розслаблюючі — іланг-іланг, герань, лаванда.
  • Дезодоруючі — грейпфрут, гвоздика, кориця.

Вдихання

У домашніх умовах для цієї мети зручно використовувати інгалятор. В дорозі або на роботі на виручку прийдуть спеціальні кулони або медальйони. Можна просто нанести на носовичок кілька крапель олії і покладіть його в кишеню або розтерти між долонями невелику кількість і подихати ароматом.

Ванна

Така практика знімає втому після важкого дня. Сольова ванна з додаванням ефірних олій розслаблює, покращує стан шкіри. Щоб уникнути роздратування при її високій чутливості, не використовуйте лемонграсс, орегано, корицю.

Масаж

Процедуру, яка активізує кровообіг, знімає напругу, виконують самостійно або за допомогою фахівця. Заздалегідь приготуйте масажну олію. До основної, оливкової (0,5 склянки), додайте 15-20 крапель розслабляючої ефірної.

Місцеве застосування

Олію наносять на ступні, виски, точки пульсу. Нею змащують хворі ділянки на тілі. При місцевому використанні дотримуйтесь важливих умов:

  • Користуйтеся лише сумішшю основної олії і декількох крапель ефірної.
  • Обов’язково попередньо перевірте реакцію шкіри на цей склад. Не всі марки безпечні.
  • Ніколи не наносьте ефірні олії біля очей, в ніс і вуха.

ukr.media