Дві особисті якості, які збільшують ймовірність хвороби Альцгеймера - Новости Ю

Дві особисті якості, які збільшують ймовірність хвороби Альцгеймера

21.10.2021   22:20    1644

У новому дослідженні вчені обговорюють, як дві особистісні особливості можуть привертати людей до нейродегенеративних захворювань.

Дослідження, опубліковане в журналі Biological Psychiatry, пов’язує низьку свідомість і невротизм з ознаками хвороби Альцгеймера.


Дослідники з Медичного коледжу Університету штату Флорида виявили, що зміни в мозку, пов’язані з хворобою Альцгеймера, часто видно на ранній стадії у людей з двома особистісними якостями.


Мета-аналіз включав в себе об’єднання даних Балтиморського лонгітюдного дослідження старіння і раніше опубліковану роботу, узагальнюючу 12 досліджень, в яких взяли участь в цілому 3000 учасників.

Раніше було показано, що у людей з високими особистісними якостями невротизму і низькою свідомістю спостерігається більш швидкий спад і підвищений ризик хвороби Альцгеймера.

Попередня робота показала, що невротизм, який відноситься до людей, які відчувають занепокоєння, похмурість, тривогу і провину, має різні підтипи, які кодуються різними генами.

Риса особистості, яка зазвичай розвивається у людей, які пережили травми і негаразди, подвоює ризик хвороби Альцгеймера. Точно так же дослідники раніше продемонстрували переваги свідомості, риси особистості, яка відображає схильність людей до організованості і дисципліни.

Дослідження показали, що у людей з високим рівнем свідомості ризик розвитку хвороби Альцгеймера на 89 відсотків нижчий, ніж у людей з низьким балом.
Adblock
detector