Два симптоми в очах вкажуть на високий цукор у крові - Новости Ю

Два симптоми в очах вкажуть на високий цукор у крові

23.10.2021   22:40    1410

Глюкоза життєво необхідна для доброго здоров’я, оскільки це джерело енергії для всіх органів. Коли клітини з якоїсь причини не можуть засвоювати цукор, він починається накопичуватися в крові, що призводить до серйозних наслідків. Як правило, симптоми діабету розвиваються поступово, але є кілька ознак, які з’являються на ранніх стадіях хворобиЛікар Джайлс Едмондс розповів, що негайного звернення до лікарні вимагають, зокрема, два стани очей. Вважається, що діабетична ретинопатія розвивається у кожного другого пацієнта з діабетом.

Як пояснив фахівець, якщо рівень глюкози в крові постійно високий, кровоносні судини в кінці кінців будуть сильно пошкоджені. «У міру розвитку ретинопатії кровоносні судини можуть слабшати, випинатися або просочуватися в сітківку ока», — розповів Едмондс.

Якщо ситуація продовжить погіршуватися, деякі судини можуть бути заблоковані, що призведе до зростання або розвитку нових на поверхні сітківки. Такий стан відомий як проліферативна ретинопатія і може викликати серйозні проблеми із зором, аж до його втрати.

Першим симптомом пошкодження сітківки є плями в очах, зазвичай чорні або сірі. Вони схожі на павутину і можуть бути особливо помітними під час руху очей.

Ще одна ознака — затуманений зір. Це пов’язано з пошкодженням кровоносних судин, які знаходяться в області очей, що сприймає світло. Едмондс додав, що зіпсований зір може відновитися, якщо вчасно почати лікування і знизити рівень цукру в крові.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector